Kontakt
Tato adresa je chráněna před spamboty, musíte povolit Javascript abyste ji viděli.
Jazyky:
český, anglický
Vzdělání:
Univerzita Karlova, Právnická fakulta, Praha, titul JUDr. (2013)
VŠFS, Praha Ekonomie a management; marketingová komunikace, titul Ing. (2011)
City University, Faculty of Law, London, stipendijní program (2010)
Univerzita Karlova, Právnická fakulta, Praha, titul Mgr. (2009)
Univerzita Palackého, Filozofická fakulta (žurnalistika – česká filologie), Olomouc, titul Bc. (2004)
Perth College, UK, Mass media (2003)


JUDr. Ing. Veronika Dvořáková

Partnerka

Veronika Dvořáková je zodpovědná za marketing, komunikaci a CSR politiku kanceláře a řídí vzdělávací AKADEMII HAVEL & PARTNERS.

Před nástupem do naší advokátní kanceláře působila od roku 2009 jako ředitelka tiskového odboru a mluvčí Ministerstva spravedlnosti a Legislativní rady vlády. V roce 2010 se stala vrchní ředitelkou kabinetu ministra, kde odpovídala za exekutivní chod úřadu, komunikaci dovnitř i vně resortu a vedla tým poradců. Stála také u zrodu Komise pro aplikaci nové civilní legislativy (KANCL) při Ministerstvu spravedlnosti.

Při svém studiu v Londýně též spolupracovala s mezinárodní PR agenturou jako poradkyně pro oblast střední Evropy a podílela se na lidskoprávním projektu OSN.

V letech 2002–2009 pracovala jako novinářka v několika celostátních médiích, nejdéle v Týdnu a České televizi, kde se jako reportérka specializovala na právo a justici.

Dlouhodobě se věnuje právnickému PR a mediálnímu poradenství, píše texty a knihy věnující se popularizaci práva, v této oblasti též přednáší. Vede mediální tréninky pro právníky, včetně soudců a státních zástupců.

Aktuální informace
více ...
Copyright © 2011 - 2019 HAVEL & PARTNERS s.r.o. | website by Red Knight s.r.o.
popup