Kontakt
Tato adresa je chráněna před spamboty, musíte povolit Javascript abyste ji viděli.
Jazyky:
angličtina, italština
Vzdělání:
Bratislavská vysoká škola práva (dnes Paneurópska vysoká škola), Bratislava (2009), titul Mgr.
Universitá La Sapienza, Řím, Itálie (2006/07)
Graduate Institute of International and Development Studies, Ženeva, Švýcarsko (2014), titul LL.M


Mgr. Zuzana Hargašová, LL.M.

Advokátka

Zuzana Hargašová se specializuje se na soudní spory a arbitráže, nemovitosti, stavebnictví, obchodní a zdravotnické právo.

V oblasti nemovitostí a stavebnictví se zaměřuje na právní due diligence stavu nemovitostí, financovaní výstavby a na přípravu smluvní dokumentace v souvislosti s koupí, prodejem, pronájmem a výstavbou nemovitostí.

V oblasti soudních sporů a arbitráží se zaměřuje na zastupování klientů před soudy a rozhodčími tribunály ve všech stádiích řízení, ve správním soudnictví a při mimosoudním řešení sporů.

V oblasti obchodního práva se zaměřuje na smluvní agendu, právní analýzy, due diligence a okrajově na insolvence a restrukturalizace. Zuzana má také zkušenosti v oblasti korporátního práva.

Před příchodem do naší advokátní kanceláře pracovala jako interní právník v jedné z předních slovenských bankovních institucí, kde se věnovala zejména financování nemovitostí, stavebnictví a akvizic. Předtím pracovala ve významné slovenské advokátní kanceláři, kde se věnovala především investičním projektům a sporové agendě.

Transakce

  • komplexní právní poradenství významné nadnárodní společnosti podnikající v oblasti nemovitostí v souvislosti s realizací rozsáhlého developerského projektu
  • právní poradenství při komplexním due diligence společností podnikajících v oblasti zábavního průmyslu
  • právní poradenství při komplexním due diligence několika průmyslových areálů transakční poradenství (due diligence, příprava souvisejících právních dokumentů) v souvislosti s akvizicemi podílů ve slovenských společnostech a zastupování klientů při přeměnách obchodních společností
  • komplexní právní poradenství významné nadaci v souvislosti s realizací rozsáhlého nadačního programu

Členství v profesních sdruženích

  • Slovenská advokátní komora

Aktuální informace
více ...
Copyright © 2011 - 2019 HAVEL & PARTNERS s.r.o. | website by Red Knight s.r.o.
popup