Advokát No. 1

Autor: Petr Šimůnek   
Forbes
Úterý, 02 Únor 2016

altV sedmadvaceti založil se čtyřmi dalšími společníky novou právní kancelář a vstoupil na trh, kterému kralovala velká právnická jména a vysoké sazby. Teď, když je mu dvaačtyřicet, vládne Jaroslav Havel českému trhu právníků a jeho firma má hodnotu přes miliardu korun.

Ta podívaná se mu musí líbit. Velká okna zasedačky, která vypadá spíš jako salonek v luxusním hotelu, odkrývají podstatný kus Prahy. Jeho klienti jsou, kam se jen člověk podívá. Nalevo, napravo. Na magistrále, která ubíhá pod nohama. Na kolejích, které vedou z hlavního nádraží do celého Česka. A tihle klienti, kterých je dnes už přes 1500, zas po cestě autem či vlakem centrem hlavního města nemůžou nevidět ten velký bílý nápis na budově Florentina: Havel Holásek.

Jaroslav Havel, první půlka jména nejúspěšnější a největší advokátní kanceláře v Česku, může na Prahu ze sedmého patra shlížet víc než spokojeně.

Jeho kancelář asistuje při největších fúzích a akvizicích, při vydávání akcií, prodávání nejlukrativnějších nemovitostí, zastupuje světové oceláře i českou fotbalovou asociaci. Havlovi se za 15 let, co jeho kancelář existuje, podařilo spolu s partnery a týmem dnes více než 180 právníků vybudovat nejúspěšnější stroj na špičkové právní služby v zemi.

Celý článek Advokát No. 1, který vyšel v časopise Forbes (2/2016), je k dispozici zde.    

 
Aktuální informace
více ...
Copyright © 2011 - 2019 HAVEL & PARTNERS s.r.o. | website by Red Knight s.r.o.
popup