Ocenění

Právníci naší kanceláře jsou pravidelně uváděni mezi vedoucími či doporučovanými specialisty renomovanými mezinárodními ratingovými publikacemi, jako jsou PLC Cross-border, European Legal 500, Chambers Global Guide, European Legal Experts, Global Law Experts a IFLR 1000; tyto publikace uvádějí naši advokátní kancelář jako jednu z nejlepších právnických firem pro transakce realizované v České republice v oblasti fúzí a akvizic, obchodního práva a práva obchodních společností, bankovního a finančního práva, práva kapitálových trhů, insolvenčního práva, stavebního práva, práva nemovitostí, informačních technologií, telekomunikací a médií, pracovního práva a řešení sporů.

 
alt

Mergermarket

Podle agentury Mergermarket je kancelář na prvním místě v České republice podle celkového počtu realizovaných transakcí v oblasti fúzí a akvizic v letech 2009–2017.
 
alt

Global Law Experts

Agentura Global Law Experts vyhodnotila kancelář jako nejlepší českou právnickou firmu pro oblast fúzí a akvizic v roce 2013 a 2014 a v roce 2019 jako nejlepší českou právnickou firmu pro oblast bankovnictví a financí.
 
alt

Corporate INTL

Kancelář je podle výročních cen společnosti Corporate INTL nejlepší právnickou firmou v oblasti fúzí a akvizic v České republice a na Slovensku (2016), nejlepší právnickou firmou v oblasti IT práva v české republice (2017, 2018) a nejlepší právnickou firmou v oblastech nemovitostí (2016) a přeshraničního korporátního práva (2017, 2019).
 
alt

M&A today awards

Podle globální ankety M&A Today Awards je kancelář nejlepší právnickou firmou pro oblast fúzí a akvizic ve Slovenské republice v letech 2013–2018.
 
alt

Právnická firma roku

Kancelář je podle historických výsledků všech dosavadních ročníků oficiální soutěže Právnická firma roku podle celkového počtu nominací a titulů nejúspěšnější česko-slovenskou advokátní kanceláří. V letech 2015. 2017 a 2018 získala cenu Právnická firma roku pro domácí kancelář. V letech 2015–2016 se stala zároveň nejlepší kanceláří za klientské služby dle tohoto hodnocení.
 
alt

Who's Who Legal awards

Kancelář získala prestižní ocenění Who’s Who Legal Awards jako nejlepší právnická firma roku v letech 2018 a 2019 v České republice.
 
alt

World Trade Review 1000

V roce 2019 byla kancelář zařazena do uznávaného mezinárodního žebříčku  World Trademark Review 1000, který každoročně mapuje nejvýznamnější poradenské subjekty a individuální experty v oblasti ochrany duševního vlastnictví a ochranných známek ve více než 80 světových jurisdikcích. 

 
alt

EMIS DealWatch

Agentura EMIS DealWatch ve své studii v letech 2009–2018 zařadila kancelář na první místo podle počtu realizovaných transakcí v České republice.
 
alt

Thomson Reuters

Podle agentury Thomson Reuters je kancelář na prvním místě v České republice podle celkového počtu realizovaných transakcí v oblasti fúzí a akvizic (2009–2013).
 
alt

Client Choice Awards

V letech 2010, 2013 a 2015 kancelář získala mezinárodní ocenění Client Choice Awards udělované mezinárodní ratingovou agenturou International Law Office (ILO), čímž se stala lienty nejlépe hodnocenou právnickou firmou v České republice.
 
alt

Media Law International

Prestižní publikace Media Law International zařadila naši kancelář mezi top právní firmy v České republice, které poskytují nejlepší právní služby v oblasti médií.
 

 

 
Aktuální informace
více ...
Copyright © 2011 - 2019 HAVEL & PARTNERS s.r.o. | website by Red Knight s.r.o.
popup