Právní poradenství největší lékárenské síti v ČR při akvizici sítě lékáren v Srbsku

Advokátní kancelář Havel, Holásek & Partners poskytla komplexní právní poradenství společnosti Dr. Max  provozující největší lékárenskou síť v České republice. Poradenství se týkalo nákupu sítě lékáren Farmanea a Farmakop v Srbsku. Cílem holdingu je do konce roku 2017 rozšířit počet lékáren v Srbsku na 150.

Na transakci se podílel M&A tým Havel, Holásek & Partners pod vedením partnera kanceláře Václava Audese. „Klient využil našich znalostí právního a podnikatelského prostředí jihovýchodního regionu i naše know-how v oblasti přeshraničních transakcí. Kromě přeshraničních transakcí se zaměřujeme například na poradenství spojené se vstupem na zahraniční trhy, s formováním mezinárodních holdingových struktur, ochranou investic či daňovou optimalizací v průběhu expanze do zahraničí,“ popsal po léta budované know-how týmu Václav Audes.

Síť lékáren Dr. Max, která patří do portfolia investiční skupiny Penta Investments a zaměstnává přes sedm tisíc zaměstnanců, působí v současné době v České republice, na Slovensku, v Polsku, Srbsku a Rumunsku. 

 
Kontakt
Aktuální informace
více ...
Copyright © 2011 - 2019 HAVEL & PARTNERS s.r.o. | website by Red Knight s.r.o.
popup