Poradenství developerské skupině Panattoni při výstavbě celoevropského centra pro čínské e-shopy a následném vyjednávání nájemní dokumentace na straně pronajímatele

PRAHA, 20. 7. 2018

Právní tým HAVEL & PARTNERS zaměřený na nemovitosti a stavebnictví poskytl komplexní poradenství mezinárodní developerské skupině Panattoni při výstavbě logistického komplexu v Pavlově u Prahy a následném vyjednávání nájemní dokumentace s čínskou společností Huajie, která v něm vytváří logistickou základnu pro expanzi čínských internetových obchodů v rámci Evropy.

alt

Panattoni začalo projekt stavět na spekulativní bázi, nájemcem se v průběhu výstavby stala společnost Huajie, která si na západním okraji metropole pronajme celkem 25 tisíc metrů čtverečních komerčních prostor. Panattoni a fond ze skupiny AEW Europe plánují rozšířit komerční areál Panattoni Prague Airport II o další dvě haly o celkové rozloze 41 tisíc metrů čtverečních, a to opět formou spekulativní výstavby. Pavlov představuje výchozí logistický bod mnoha firem, které z lokality blízké pražskému letišti zásobují Evropu.

 
Kontakt
Aktuální informace
více ...
Copyright © 2011 - 2019 HAVEL & PARTNERS s.r.o. | website by Red Knight s.r.o.
popup