ZÁKLADNÍ ÚDAJE O KANCELÁŘI A JEJÍ HISTORII, VČETNĚ PROFESNÍ HISTORIE JEJÍCH PRÁVNÍKŮ

ZALOŽENÍ KANCELÁŘE

Advokátní kancelář HAVEL & PARTNERS (do 31. 12. 2017 Havel, Holásek & Partners) byla založena v Praze roku 2001 zkušenými právníky z předních mezinárodních a českých právnických firem a postupně se stala největší advokátní kanceláří v České a Slovenské republice a zároveň nejdynamičtěji rostoucí právnickou firmou v regionu střední a východní Evropy, která neustále posiluje svou pozici na trhu právních služeb v České a Slovenské republice.
 
Tým vysoce kvalifikovaných advokátů v Praze, Brně, Ostravě a Bratislavě poskytuje komplexní služby nejvyšší úrovně ve všech oblastech právní specializace a pro klienty podnikající ve všech oborech v České republice a na Slovensku. Naším cílem je díky propracované struktuře spolupráce nabízet komfort jedné česko-slovenské advokátní kanceláře pro obě země tak, aby byla klientům umožněna snadná realizace jejich obchodních záměrů.

PRÁVNÍ TÝM

HAVEL & PARTNERS s kancelářemi v Praze, Brně, Ostravě a Bratislavě má tým více než 200 právníků, několika desítek studentů právnických fakult a více než 500 spolupracovníků včetně 130 zaměstnanců spolupracující inkasní agentury Cash Collectors.
 
Většina partnerů a seniorních právníků získala zkušenosti v nejlepších mezinárodních kancelářích, jako např. Linklaters, Freshfields, Allen & Overy, Hogan Lovells, Norton Rose Fulbright, Dentons (Salans), DLA Piper, Weil, White & Case, Baker & McKenzie, Squire Sanders, Gleiss Lutz, Noerr, Schoenherr, Wolf Theiss, Gide Loyrette Nouel anebo česko-slovenských vedoucích právnických firmách a ve vedoucích pozicích ve veřejné správě, např. na klíčových ministerstvech, antimonopolním úřadu či v centrální bance.

JAZYKOVÁ VYBAVENOST

Kancelář poskytuje klientům právní služby v plném rozsahu v českém, slovenském, anglickém a německém, francouzském, španělském, italském, ruském, polském či ukrajinském jazyce ve všech standardních právních oblastech souvisejících s jejich podnikatelskou činností.

KLIENTI

Kancelář poskytuje komplexní právní a v odpovídajícím rozsahu i daňové poradenství významným českým, slovenským i mezinárodním klientům ve všech oblastech podnikání.
 
Kromě velkých mezinárodních společností, středních firem, individuálních podnikatelů a investorů a orgánů veřejné správy mezi naše klienty patří také cca 70 z 500 největších světových společností podle publikace Fortune 500 a téměř 50 společností zařazených do žebříčku největších českých firem Czech Top 100 a 7 z TOP 10 českých společností. Kancelář má v současné době více než 1 000 klientů.
 
Aktuální informace
více ...
Copyright © 2011 - 2019 HAVEL & PARTNERS s.r.o. | website by Red Knight s.r.o.
popup