Aktuální semináře
Uskutečněné semináře

AKADEMIE HAVEL & PARTNERS

AKADEMIE HAVEL & PARTNERS vznikla s cílem nabízet vzdělávací akce v oblasti práva na nejvyšší úrovni.  Má k tomu všechny nezbytné předpoklady: špičkový tým všeobecně uznávaných odborníků a moderní výukové zázemí ve Florentinu.

Více...

Florentinum akademie

 

AKTUALITY


František Korbel pokřtil knihu Příběhy právních pojmů, další z řady sponzorovaných titulů HAVEL & PARTNERS

Ředitel vzdělávací AKADEMIE HAVEL & PARTNERS a partner advokátní kanceláře HAVEL & PARTNERS František Korbel pokřtil ve čtvrtek 3. 5. 2018 v pražské Literární kavárně knihu profesora a někdejšího místopředsedy Ústavního soudu ČR Pavla Holländera Příběhy právních pojmů. Vydání publikace, jež je další z řady titulů, které kancelář HAVEL & PARTNERS finančně podpořila, přišli osobně podpořit také předseda Ústavního soudu ČR Pavel Rychetský nebo profesor a bývalý děkan Právnické fakulty Univerzity Karlovy v Praze Aleš Gerloch.

alt

Příběhy právních pojmů vydalo Vydavatelství a nakladatelství Aleš Čeněk, s.r.o. a kniha je již k dostání v českých knihkupectvích podobně jako první české vydání bestselleru Global Issues in Legal Ethics pod názvem Globální problémy profesní etiky právníků, další ze sponzorovaných knih, jejíž křest proběhl v prostorách AKADEMIE HAVEL & PARTNERS loni v listopadu.  

HAVEL & PARTNERS již čtvrtým rokem rovněž financuje české a slovenské překlady vybraných titulů z nejúspěšnějších zahraničních publikací zaměřených na leadership, management či marketing. Loni kancelář podpořila například první české vydání světově proslulé knihy o rodinných firmách Dilemmas of Family Wealth (Rodinné firmy na rozcestí).   

Havel, Holásek & Partners finančně podpořila první české vydání světového bestselleru z oblasti právní etiky

V pondělí 27. 11. 2017 proběhl v pražském Florentinu v  sídle advokátní kanceláře Havel, Holásek & Partners a její vzdělávací Akademie křest českého překladu knihy Global Issues in Legal Ethics. Světový bestseller z oblasti právní etiky vydává pod názvem Globální problémy profesní etiky právníků nakladatelství Wolters Kluwer za finanční podpory Havel, Holásek & Partners. Slavnostního uvedení knihy na český knižní trh se osobně zúčastnil i její autor, americký profesor práv James E. Moliterno.

altFoto: Martina Cibulka Měkutová

„Jsme velmi rádi, že se ve spolupráci s nakladatelstvím Wolters Kluwer a Pro bono aliancí, která se na projektu rovněž významně podílela, podařilo knihu nejenom přeložit, ale i zasadit do českého právního kontextu. Publikace Globální problémy profesní etiky právníků je cenná především tím, že díky komparaci různých přístupů v zahraničí přináší do českého diskurzu mnoho podnětných myšlenek a závěrů o významu a roli právníků ve společnosti a zároveň ukazuje některé profesní tendence, které jsou na západ od našich hranic běžným standardem, jako je například společenská odpovědnost a poskytování právních služeb pro bono,“ uvedl k překladu knihy autor její české předmluvy František Korbel, partner kanceláře a ředitel Akademie Havel, Holásek & Partners.              

Financováním knihy kancelář navazuje na své dosavadní sponzorské počiny v této oblasti. Kromě podpory vydávání ryze právnických publikací, jako byla například kniha Příběhy právních pojmů od významného akademika a někdejšího místopředsedy Ústavního soudu České republiky Pavla Holländera, již třetím rokem financuje české a slovenské překlady vybraných titulů ze zahraničních bestsellerů zaměřených na leadership, management či marketing. V tomto roce například podpořila první české vydání světově proslulé knihy o rodinných firmách  Dilemmas of Family Wealth (Rodinné firmy na rozcestí). 

Studentská akademie 2017/2018 – zimní a letní semestr v Praze a Brně

Pod záštitou AKADEMIE Havel, Holásek & Partners a Mgr. Františka Korbela, Ph.D. pro Vás otevíráme další ročník Studentské Akademie – cyklus workshopů na vybraná témata z reálné praxe, kterými Vás provedou naši přední odborníci.

  • Praha – přehled workshopů zde.
  • Brno – přehled workshopů zde.   

alt

alt

 

DALŠÍ AKTUALITY >>

Přihlášení a cena

V záložce Vzdělávací akce naleznete seznam všech seminářů a u každého též jednoduchý přihlašovací formulář.

Základní cena každého semináře činí 3.500,- Kč bez DPH. V nabídce máme také zvýhodněné balíčky a klientské slevy. Pro více informací nás kontaktujte na emailu akademie@havelpartners.cz.

Semináře “na přání”

Dávate přednost seminářům “šitým na míru”, které odrážejí vaše individuání potřeby? Kontaktujte nás na emailu akademie@havelpartners.cz.

Expertizy a konzultace

Potřebujete nezávislé posouzení problému špičkovými akademiky nebo si chcete sjednat osobní konzultaci? Kontaktujte nás na emailu akademie@havelpartners.cz.

Copyright © 2011 - 2018 HAVEL & PARTNERS s.r.o. | website by Red Knight s.r.o.
popup